...

Пpuпливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

Припливно-витяжна система з рекуперацiєю тепла
Припливно-витяжна система з рекуперацiєю тепла

Припливно-витяжна система з рекуперацією тепла — це тип вентиляційної системи, що використовується для ефективного обміну повітря в приміщенні з одночасним збереженням енергії. Ця система складається з двох основних частин: припливної та витяжної.

Припливна частина забезпечує подачу свіжого зовнішнього повітря в приміщення, тоді як витяжна частина видаляє з приміщення вживане повітря.

Основною особливістю системи з рекуперацією тепла є те, що вона дозволяє використовувати тепло від видаляємого повітря для підігріву свіжого повітря, яке подається в приміщення.

Це досягається завдяки рекуператору — спеціальному теплообміннику, який передає тепло між потоками вхідного холодного та вихідного теплого повітря, мінімізуючи таким чином теплові втрати.

Рекуперація тепла значно підвищує енергоефективність системи вентиляції, зменшуючи витрати на опалення та кондиціонування повітря. Системи з рекуперацією тепла широко застосовуються в житлових, комерційних та промислових будівлях, допомагаючи створити комфортне середовище з оптимальним мікрокліматом.

Погано вентильованi примiщення, такi як приватнi будинки, квартири, апартаменти, а також комерцiйнi або промисловi, безумовно, є нездоровим середовищем, яке впливає на якiсть життя i ефективнiсть роботи людини.

Брак свiжого повiтря кожен вiдчуває на собi i це проявляється у виглядi частих позихiв, сонливiстю, неможливiстю сфокусуватися на завданнi.

Припливно-витяжна система створена для вирiшення питання забезпечення свiжим повiтрям примiщень, а рекуператор служить для зниження експлуатацiйних витрат.

За рахунок повiтря, що видаляється , частково вiдбувається нагрiв або охолодження припливного повiтря.

Система вентиляцiї може бути «централiзованою» або «децентралiзованою».

  • Централiзована вентиляцiя з рекуперацiєю тепла iдеально пiдходить для нових торгових, офiсних центрiв, спортивних комплексiв, продуктових магазинiв, бутiкiв, ресторанiв, кафе…
  • Децентралiзована механiчна вентиляцiя з рекуперацiєю тепла знайде своє застосування в житлових примiщеннях, будiвлях або там де незабезпечена централiзована вентиляцiя.

Головною перевагою ПВУ з рекуператором lnnova, є її високоефективна робота.

Вона дозволє iстотно знизити кiлькiсть електроенергiї на нагрiв або охолодження свiжого повiтря, за рахунок вiдбору тепла вiд повiтря, що видаляється.

Тип установкиПризначенняПродуктивністьЕфективність рекуперації теплаСпоживана потужністьДодаткові функції
ПВУ з рекуперацією тепла для житлових приміщеньЖитлові приміщення100-300 м³/год70-90%100-200 ВтНизький рівень шуму, компактні розміри
ПВУ з рекуперацією тепла для комерційного використанняКомерційні приміщення500-2000 м³/год50-70%300-1000 ВтВисока продуктивність, можливість інтеграції з системами будівельного управління
ПВУ з рекуперацією та вбудованим компрессоромЖитлові та комерційні приміщення300-1500 м³/год60-80%400-1200 ВтКомпресор для додаткового контролю температури, підвищена ефективність в холодних кліматах

Припливно-витяжна установка з рекуператором lnnova дозволяє iстотно економити споживання електрики, при цьому забезпечуючи постiйний приплив свiжого повiтря, забезпечуючи фiльтрацiю припливного повiтря за рахунок високого класу фiльтрiв F7.

Механiчна вентилцiя, органiзована за допомогою ПВУ з рекуперацiєю тепла, дозволяє органiзувати загальнообмiнну вентиляцiю в комерцiйних i промислових примiщеннях, при цьому iстотно знизити витрати на її експлуатацiю. Завдяки ПВУ скорочується споживання енергii за рахунок передачi енергiї вiд витяжного повiтря приточному

Основна перевага цiєї ПВУ – робота в режимi нагрiву (в зимовий перiод часу) i в режимi охолодження (в лiтнiй перiод часу) за рахунок iнтегрованого компресора (lnverter або ON / OFF). Немає потреби в установцi додаткових компресорно-конденсаторних блокiв ККБ (для охолодження) i водияних / електричних теплообмiнникiв (для пiдiгрiву) повiтря.

Навiщо потрiбна вентиляцiя в будинку?

Урбанiзованiсть сучасного свiту, як наслiдок мiський шум, вихлопнi гази, пил – повiтря, яким ми дихаємо брудне. Погано вентилюємо примiщення має бiльш високий вмiст вологи у повiтрi, що сприяє утворенню i концентрацiї цвiлi, клiщiв, грибка, бактерiй та бруду.