Реєстрація

Промислові теплові насоси

Промислові теплові насоси –це енергоефективне опалення та охолодження великих приміщень.

В чому складності з опаленням та охолодженням промислових будівель? Виробничі, складські приміщення автосалони, спортивні та торговельні зали мають велику площу та дуже велику висоту стелі.
Доволі часто можна зустріти такі промислові будівлі, площа яких досягає кількох тисяч квадратних метрів. При цьому висота стель в промислових будівлях може досягати до 8 метрів, але зустрічається й стеля висотою 20-25 метрів.

Принцип роботи промислових теплових насосів не відрізняється від побутових, та заснований на відбиранні теплової енергії з повітря і перенесення її в приміщення. Застосування теплового насоса дозволить Вам економити до 80% вартості теплової енергії.

INNOVA пропонує теплові насоси для кондиціонування та опалення великих приміщень протягом усіх сезонів ефективним, екологічним та економічним способом. Створення оптимального комфорту, одночасно забезпечуючи тихе середовище та значно більшу легкість встановлення порівняно з іншими системами.

Templari пропонує два варіанти для вирішення опалення та кондиціонування великих приміщень. Це теплові насоси повітря-повітря Kita Air, та повітря- вода Kita -ексклюзивний продукт для кондиціонування повітря в промисловості, в складських приміщеннях, теплицях, спортивних залах та інших великих приміщень. Завдяки зовнішньому блоку KITA робота забезпечується до температури зовнішнього повітря -33 °C.

Характерною особливістю теплового насоса є те, що в літній період можна отримати комфортне водяне кондиціювання та ГВП. Звідси випливає, що використовуючи тепловий насос повітря-вода в приватному будинку, квартирі, ресторані, можна забезпечити комфортні умови цілий рік.

Так як тепловий насос «повітря-вода» розроблений на основі новітніх технологій і застосовує для виробництва джерела енергії, що відновлюються, то і його експлуатація, в порівнянні з традиційними опалювальними приладами, істотно нижче. Оцінити ефективність роботи теплового насоса, як у режимі опалення, так і у режимі охолодження, можна за допомогою коефіцієнта COP/EER який дорівнює співвідношенню потужності до споживаної електроенергії, яка для цього знадобилася.